Collection: CANDY/CHOCOLATE
Explore a world of unique candy and imported chocolate. From rare international finds to nostalgic sweets, satisfy your cravings. Nationwide shipping is available.
-
Sold outNestle KitKat Chunky Funky 40g (UK)
Regular price $3.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.99 USDSold out -
Nestle KitKat Chunky Crunchy Double Choco 42g (UK)
Regular price $3.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.99 USD -
SHADES by Niko - Straight Up Strawberry (UK)
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.99 USD -
SHADES by Niko - Tropical Blast (UK)
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.99 USD -
KitKat Chunky Aero Chocolate 45g (Australia)
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.99 USD -
KitKat Chunky Cookie Dough 45g (Australia)
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.99 USD -
Nestle KitKat Chunky Hazelnut Cream DUO (UK)
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.99 USD -
Nestle KitKat Chunky Peanut Butter 42g (UK)
Regular price $3.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.99 USD -
Sold outSHADES by Niko - The Originals (UK)
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.99 USDSold out -
Swizzel's Squashies Bubblegum flavor (UK)
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.99 USD -
Locolito Dubai Chocolate with Pistachio/Kunafa - White Chocolate
Regular price $12.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.99 USD -
BUBS Goody Sour Ovals - Raspberry/Blueberry
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.99 USD -
BUBS Cool Raspberry Skulls 90g (Sweden)
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.99 USD -
KitKat Neapolitan 42g (Australia)
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.99 USD -
KitKat Chunky Gooey Caramel 45g (Australia)
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.99 USD -
KitKat Chunky Milo 45g (Australia)
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.99 USD